اینترنت اکسپلورر ۱۰ در ویندوز ۸

نویسنده: بابک حبیبی
تاریخ: 2012 - 10 - 27
دسته بندی: ویندوز

بعد از مدت ها انتظار بالاخره اینترنت اکسپلورر ۱۰ رسما در ویندوز ۸ معرفی شد. این ورژن از (IE (Internet Explorer تجربه ی کاملا متفاوتی را نسبت به نسخه های قبلی به شما ارائه می دهد. در این مقاله به معرفی امکانات این نسخه از اینترنت اکسپلورر در ویندوز ۸ خواهیم پرداخت.

کامل برای سیستم های لمسی :

این نسخه از اینترنت اکسپلورر تکنولوژی جدیدی برای پشتیبانی کامل از سیستم های لمسی ارائه داده است که به توسعه دهنده ها این قابلیت را میدهد خلاقیت بیشتری در امر توسعه داشته باشند.

مرور تمام صفحه : IE10 این امکان را به شما میدهد که به معنای واقعی از مرور صفحات وب لذت ببرید. شما بطور تمام صفحه صفحات وب را می بینید و دارای عملکرد بالایی است بدین صورت که در لحظه می تواند تمام صفحه به نمایش گذاشته شود و اگر نخواستید سریع محو شود.

حرکت راحت : با این قابلیت شما می توانید براحتی بین صفحات / مقاله ها / عکس ها در سایت ها حرکت کنید. اگر قابلیت Flip Ahead را فعال کنید بطور مثال می توانید نتایج جستجوی خود را در سایت Bing با یه اشاره به تغییر دهید و یه صفحه را تغییر دهید.

سنجاق کردن : IE10 به شما اجازه میدهد سایت مورد علاقتان را در صفحه ی اول مروگر در کنار اپلیکیشن ها قرار دهید. به راحتی فقط رو دکمه ی Pin To Start کلیک نمایید و یک کادر برای سایت مورد علاقتان قرار خواهد گرفت.

اینترنت اکسپلورر 10 در ویندوز 8

Internet Explorer 10 in Windows 8

snapping: این قابلیت به شما این امکان را می دهد یک سیستم چند کاره ی راحتی را داشته باشید. به این صورت که برنامه های دیگر مثل ایمیل ، آفیس و … می تواند در کادر کناری مرورگر قرار گیرد و در صورت نیاز آن ها را فراخوان کنید.

منبع

برچسب: - - - - - -

درباره ی

بابک حبیبی،دانشجوی لیسانس نرم افزار،برنامه نویس پی اچ پی،طراح وب،یه سری تخصص هم در شبکه و مباحث امنیتی دارم.

Comments are closed.