نحوه ی مدیریت پسورد ها در اندروید

نویسنده: بابک حبیبی
تاریخ: 2012 - 10 - 02
دسته بندی: امنیت , اندروید

اگر با موبایلتان زیاد با اینترنت فعالیت می کنید حتما پیش آمده که نیاز بوده سایت بخصوصی لاگین کنید یا فرم سایتی را پر کنید. وقتی تعداد سایت هایی که عضو هستید و نیاز به لاگین دارید زیاد بشود ناخواسته بعضی پسورد ها فراموشتان می شود. امروز می خواهیم اپلیکیشنی را معرفی کنیم که با آن در اندروید یوزرنیم و پسوردهای خود را به خاطر بسپارید.

LastPass  اسم اپلیکیشنی است که در زمینه ی مدیریت پسورد ها به شما کمک خواهد کرد. در تصاویر زیر به معرفی آن خواهیم پرداخت ضمن اینکه باید بدانید اگر برنامه LastPass را بر روی مرورگر سیستمتان هم داشته باشید می توانید اطلاعات را همگام سازی (Sync) کنید.

بعد از نصب برنامه که در این لینک هست روی Create Account کلیک نمایید. روند عضویت خیلی سادست بعد از عضویت در این صفحه لاگین می نماید.

LastPass اندروید

پس از لاگین وقتی شما جایی عضو میشود در مرورگر خود موبایل به شما اطلاع میدهد که می توانید این پسورد را ذخیره کنید ، وقتی ذخیره کنید در LastPass دیگر بعد از آن نیازی نیست هر دفعه اطلاعات را دستی وارد کنید و با یک کلیک اطلاعات وارد می شود. شما همچنین می توانید لیستی از سایت های ذخیره شده را نیز مشاهده کنید و  در صورت نیاز ویرایش کنید.

لیست پسورد ها

در هنگام ساخت اکانت در سایت های مختلف اگر پسوردی به ذهنتان نمی رسد LastPass به شما کمک می کند پسوردی مطابق میلتان بسازید.

ساخت پسورد

اگر از مرورگر Dolphin در اندروید استفاده می کنید می توانید افزونه ی LastPass را از اینجا دانلود کنید.

برچسب: - -

درباره ی

بابک حبیبی،دانشجوی لیسانس نرم افزار،برنامه نویس پی اچ پی،طراح وب،یه سری تخصص هم در شبکه و مباحث امنیتی دارم.

یک نظر به “نحوه ی مدیریت پسورد ها در اندروید” ثبت شده است

  1. arman گفت:

    نگاه کن این اپلیکیشن رو من چند وقت پیش نصب کردم ولی موردش این بود که ۱۰ روز مجانی بیشتر نمیشد استفاده کنم!
    جایی هست که بشه کرک شده اش رو استفاده کرد؟