بهترین آنتی ویروس های اندروید

نویسنده: بابک حبیبی
تاریخ: 2012 - 08 - 22
دسته بندی: امنیت , اندروید

گوشی های موبایل هم مثل سیستم های دیگر نیاز به آنتی ویروس دارند مخصوصا سیستم عامل اندروید که برنامه های زیادی برایش عرضه شده و اعتماد کردن به همه ی برنامه ها کار سختی است. معمولا پیشنهاد میشود که فقط از Google Play برنامه هاتون رو دانلود کنید ولی با این حال همیشه برنامه هایی هستند که شاید از لحاظ امنیتی مشکل ساز باشند. برای حل مشکلات احتمالی و جلوگیری از ویروس ها و برنامه های جاسوسی در این پست لیستی از آنتی ویروس های محبوب اندروید را معرفی می کنیم.

AVG

آنتی ویروس AVG

آنتی ویروس AVG که بعد از نصب آن شروع به اسکن اطلاعات موبایل شما خواهد کرد و بعد از آن بصورت Real Time از محتوای گوشی شما مراقبت می کند.  همچنین این اپلیکیشن امکانات دیگری مثل پیدا کردن گوشی از روی GPS و اسکن Real Time در صفحات وبی که مشاهده می کنید نیز دارا می باشد.

Lookout Security & Antivirus

آنتی ویروس Lookout Security & Antivirus

این آنتی ویروس هم مثل AVG دارای قابلیت اسکن Real Time و پیدا کردن گوشی با استفاده از GPS است . همچنین شما می توانید به گوشی اعلام کنید که در صورت لزوم صدایی از خود تولید کند حتا اگر سایلنت باشد که بتوانید موقعیت گوشی رو اگر نزدیکتان هست بیابید

.

Dr. Web Anti-virus Light

آنتی ویروس  Dr. Web Anti-virus Light

آنتی ویروس روسی Dr.Web خیلی شبیه به دو اپلیکیشن بالایی هست با این تفاوت که در نسخه ی رایگان GPS و ضد سرقت فعال نیست.

avast! Mobile Security

آنتی ویروس Avast

این آنتی ویروس بجز امکانات رایج مثل اسکن Real Time  محتوای گوشی و صفحات وب امکانات خاص دیگری دارا می باشد مثل کنترل گوشی از طریق SMS , قفل کردن گوشی , پاک کردن History گوشی و …

Zoner AntiVirus

Zoner آنتی ویروس

این آنتی ویروس هم مثل AVG امکانات رایح را دارد با این تفاوت که وقتی گوشی تان به سرقت می رود می توانید از راه دور با SMS  گوشی تان را کنترل کنید، همچنین وقتی سیم کارت گوشی عوض شود گوشی از خود صدایی تولید کند، همچنین شما قابلیت ساخت Blacklist برای SMS ها و تماس های خود را دارید.

source

برچسب: - - -

درباره ی

بابک حبیبی،دانشجوی لیسانس نرم افزار،برنامه نویس پی اچ پی،طراح وب،یه سری تخصص هم در شبکه و مباحث امنیتی دارم.

Comments are closed.