۱۰ افزونه ی پر طرفدار گوگل کروم

نویسنده: بابک حبیبی
تاریخ: 2012 - 08 - 01
دسته بندی: گوگل , گوگل کروم , یوتیوب

در این پست می خواهیم محبوب ترین افزونه های گوگل کروم را معرفی کنیم. محبوبیت این افزونه ها به تعداد دانلود ها و رای هایی که کاربران به آن داده اند لیست شده است.

۱ – YouTube

سایت یوتیوب که از ۲۰۰۵ افتتاح شده است و محبوب ترین سایت برای به اشتراک گذاری ویدئو هست با بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در رتبه ی اول محبوب ترین افزونه های گوگل کروم قرار گرفته است.

یوتیوب Youtube

۲ – GMail

اپلیکیشن ایمیل سرویس گوگل “جیمیل” هست که یکی از بهترین میل سرور های دنیاست و طبیعتا باهاش آشنایی دارید. افزونه ی جیمیل را می توانید از این لینک دانلود نمایید.

جیمیل Gmail

۳ – Angry Birds

بازی معروف انگری بردز یا همان پرنده های خشمگین که چندین نسخه از آن تا به امروز به بازار عرضه شده و بسیار پرطرفدار هست رتبه ی سوم را از آن خود کرده است.می توانید افزونه ی Angry Birds را از این لینک دانلود نمایید.

انگری بردز Angry Birds

۴ – AdBlock

AdBlock معروفترین افزونه برای حذف تبلیغات اینترنتی هست.این افزونه تمام تبلیغات شناخته شده را بطور خودکار حتا در فیس بوک و یوتیوب و … حذف می کند . فقط باید این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

حذف تبلیغات اینترنتی AdBlock

۵ – Entanglement

Entanglement یا گرفتاری یک بازی پازل و معمایی مشهور هستش که با کمک اون می توانید یک سری مسیر هایی رو رسم کنید و با امکاناتی که در دست دارید عملیات هایی را انجام دهید که مسیرتان را افزایش بدهید بدون اینکه به دیوار بخورید. این بازی قابلیت بازی کردن دسته جمعی هم دارد. این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

گرفتاری Entanglement

۶ – Poppit

Poppit هم بازی پازل مانندی هست که نمونه های زیادی در قدیم از این بازی ساخته شده است. این بازی ساختارش بگونه ای هست که باید بادکنک های همرنگ را به هم پیوند بدهید تا امتیاز بگیرید و به مرحله ی بعدی بروید.این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

بازی Poppit

۷ – Adblock Plus (Beta)

این هم نسخه ی مشابهی مثل Adblock هست که در گزینه ی چهارم معرفی کردیم با یک سری قابلیت های منحصر بفرد دیگر برای مقابله با تبلیغات آزار دهنده در اینترنت.این افزونه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

Adblock Plus

۸ – Google Drive

گوگل درایو سرویسی هست که گوگل برای ذخیره سازی و به اشتراک گذاری آنلاین به شما می دهد. این سرویس به شما فضایی در محیط آنلاین خود گوگل می دهد که می توانید فایل و اسناد خود را در آن ذخیره کنید و بطور آنلاین آن ها را ویرایش یا آپ دیت کنید و در صورت لزوم با دوستانتان به اشتراک بگذارید.این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

گوگل درایو Google Drive

۹ – Google Mail Checker

این افزونه به شما تعداد ایمیل های نخونده ی خود را در جیمیل نشان می دهد.این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

Google Mail Checker

۱۰ – Google Calendar

این سرویس گوگل به شما یک تقویم آنلاین ارائه می دهد که می توانید براحتی آنلاین برنامه ریزی نمایید و به از برنامه ریزی خود در آیده آگاهی پیدا کنید.این افزونه را از اینجا دانلود نمایید.

گوگل کلندر Google Calendar

برچسب: - - - - - - - - - - - - -

درباره ی

بابک حبیبی،دانشجوی لیسانس نرم افزار،برنامه نویس پی اچ پی،طراح وب،یه سری تخصص هم در شبکه و مباحث امنیتی دارم.

یک نظر به “۱۰ افزونه ی پر طرفدار گوگل کروم” ثبت شده است

  1. محمد گفت:

    تو کاربردی ها : Silver bird که کلاینت توئیتره و undo tab close که تا ۱۰۰۰تا تبی که قبلا بسته شده رو میتونی باز کنی باهاش 😐 یه اکستنشن ریزه میزه واسه یوتیوب هم هست که از اونجا یه ضرب واسه ویدئو ها میتونه بگرده و ساجسشن هم داره